Bakasetas: Rosier saygılı değil!

Trabzonspor’un Yunan yıldızı Bakasetas, Beşiktaş’ı 3-0 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu.

“Onlara fırsat bile vermedik”

Derbide frikikten gol atarak takımının galibiyetinde pay sahibi olan Bakasetas, “Galibiyet için çok mutluyum. İkinci derbiyi oynadık. Galatasaray’a kaybettik, Beşiktaş’a kaybedemezdik. Çok önemli maçtı, çok mutluyuz. İlk 20 dakika Beşiktaşdaha iyiydi. Ondan sonra biz çok daha iyiydik. Onlara fırsat bile vermedik.” dedi.

“Boşluğu hedefledim ve gol oldu”

Attığı frikik golünü anlatan Bakasetas, “Frikik anında barajın içerde olduğunu gördüm. Aslında oradan şut atılacak bir boşluk vardı, burada gördüm. O boşluğu kullanırsam, gol olacağını biliyordum. Kaleci topu tutamazdı. Boşluğu hedefledim ve gol oldu.” açıklamasını yaptı.

“Geleceği onun elinde”

Maçın yıldızlarından yeni transferleri Batista Mendy ile ilgili gelen soruya Yunan yıldız, “Batista Mendy ile çok fazla birlikte olamadık. Çünkü o idmandaydı, ben milli takıma gitmiştim. Çok çabuk uyum sağladı. Genç bir oyuncu, kalitesini görebiliyorsunuz. Trabzonspor’da o bölgede oynuyorsanız, karakteristik özelliklerinzi yüksek olmalı. Bugün onu gösterdi. Çok iyi başladı. Geleceği onun elinde. Ne kadar çalışmak istediği, neler yapacağı… Herkese neler yapabileceğini gösterdi.” sözleriyle konuşmasını sürdürdü.

“Valentin Rosier’in yaptığı saygılı bir davranış değildi.”

Valentin Rosier ile yaşadığı olay hakkındaki soruya Bakasetas, “Valentin Rosier’in yaptığı saygılı bir davranış değildi. Sadece sarı kartla geçiştirilmesi hoş olmadı. Futbol, zevk alarak oynanması gereken bir oyundur. Savaşabilirsiniz ama karşınızdaki kişilere zarar vermeden yapmanız gerekir.” cevabını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x