Eylül Öztürk’ün Mal Varlığı İle İlgili Yaptığı Açıklama Emrullah Erdinç’i ve Deniz Akkaya’yı Tatmin Etmedi!

Dün akşam Murat Ağırel, Halk Tv’deki canlı yayınında Eylül Öztürk’e ulaştığını ve mal varlıklarıyla ilgili iddiaları kendisine sorduğunu söylemişti. Eylül Öztürk, şirketine ait belgeleri, iddia edilen evlerin sayısını ve mali değerlerini Murat Ağırel aracılığıyla kamuoyuyla paylaştı. Ayrıca Eylül Öztürk, hakkında çıkan iddialar için sesli bir video çekerek sosyal medya hesabından paylaştı. Ancak yaptığı bu açıklamalar ne Emrullah Erdinç’i ne de Deniz Akkaya’yı tatmin etti. ?

Dilan-Engin Polat çiftinin ve Bahar-Nihal Candan kardeşlerin tutuklanmasının ardından gözler diğer fenomenlere çevrildi.

Bu fenomenlerden biri de yakın zamanda Amerika’ya taşınan Eylül Öztürk ve eşi Kenan Özkan idi. Çiftin yaşanan bu olayları önceden öngördükleri ve bu nedenden dolayı Amerika’ya yerleştikleri de iddialar arasındaydı.

Dün akşam Murat Ağırel, “Şule Aydın’la Kayda Geçsin” programında Eylül Öztürk’e ulaştığını ve mal varlıklarıyla ilgili yapılan iddialar hakkında konuştuklarını söyledi.

Ayrıca Ağırel, Öztürk’ün kendisine gönderdiği şirket belgelerini ve Amerika’da sahip oldukları evlere ait dökümanları izleyicilerle paylaştı. Murat Ağırel’in açıklamalarının yanı sıra Eylül Öztürk de sosyal medya hesabından paylaştığı sesli video ile bu iddialara açıklık getirmeye çalıştı.

Ancak Murat Ağırel’in ve Eylül Öztürk’ün yukarıdaki açıklaması Emrullah Erdinç’i ve Deniz Akkaya’yı ikna etmedi.

Emrullah Erdinç, bu sabah 2. Sayfa’ya konuk oldu. Erdinç, Murat Ağırel ile Eylül Öztürk’ün görüşmesini dinlediğini ama Öztürk’ün hesaplarında 24 ev hareketliliği olduğunu ve bu evlerin Ferda Kavak’a devredildiğini söyleyerek Eylül Öztürk’e inanmadığını belirtti.

İşte Emrullah Erdinç’in “Eylül Öztürk’e inanmıyorum” dediği açıklaması?

Deniz Akkaya ise sosyal medya hesabında, Murat Ağırel’in canlı yayında her şeyi “normal” olarak göstermesinin altını çizerek aşağıda yaptığı paylaşımla bu durumu sorguladı.?

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x