Geçmişi Özlemişiz! Fortnite İlk Haritasına Döndü, Oyuncu Sayısı Şahlandı

Battle royale türünün en popüler yapımlarından olan Fortnite geçmişe döndü, maziye hasret oyuncular ise oyuna akın etti. Fortnite’ın ilk haritasının geri dönüşü anlık oyuncu sayısı rekorunu da beraberinde getirdi.

Battle royale modu ile fırtınalar estiren Fortnite 2017’den beri hayatımızda.

Özellikle inşa mekanikleri ile türe apayrı bir soluk getiren, hızlı oynanışı ile kalplerimizi çalan ve bu zaman dek sayısız işbirliği ile neredeyse herkesin sevdiği şeylerden bir parça bulabildiği Fortnite bettle royale türünün eski popülerliğini kaybettiği şu günlerde dahi zirvedeki yerini koruyor.

Fortnite Mazi sezonu ile birlikte oyuncuları geçmişe ışınladı.

Fortnite’ın maziyi ziyareti oyuncu sayısını da katladı.

Oyunun ilk bölümünün beşinci sezonunu kendine referans alan Mazi sezonu yalnızca eski haritayı değil, eski oyucuları da geri döndürmeyi başarmış gibi görünüyor. 3.913.817 anlık oyuncuya erişmeyi başarmış olan Fortnite böylece kendi eş zamanlı oyuncu rekorunu da kırmış oldu.

Sezon boyunca geçmişten pek çok öge Fortnite’a eklenmeye devam edecek.

Fortnite’ın büyülü dünyasında sadece ögeler ve silahlar değil, aynı zamanda sezonlar boyunca hafızalarımıza kazınan birçok özel alan da yerini alacak. Her biri farklı bir hikaye ve heyecan barındıran bu alanlar, sezon ilerledikçe haritada kendine yer bulacak. Bu özel alanlar, her biri bir öncekinden daha etkileyici ve heyecan verici olacak şekilde tasarlandı. Fortnite’ın bu zamana dek sunduğu en unutulmaz ve etkileyici alanlarından bazıları, yeni sezonun haritasında yerini alacak. Bu alanlar, oyuncuların hem yeni stratejiler geliştirmelerine, hem de oyunun keyfini daha da artırmalarına yardımcı olacak. Her biri, oyuncuların oyun deneyimlerini zenginleştirecek ve heyecanlarını artıracak birer macera alanı olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x