Saldırgan Faruk Koca’yı Destekleyen Muhabir Burcu Eken’in Paylaşımı Başını Yaktı!

Ankaragücü ile Çaykur Rizespor arasında oynanan maçın ardından hakem Halil Umut Meler’e Ankaragücü Başkanı Faruk Koca yumrukla saldırmıştı. Tepkilerin çığ gibi büyüdü bu skandal olayın ardından muhabir Burcu Eken yaptığı paylaşım nedeniyle işinden oldu.

Ankaragücü ile Çaykur Rizespor arasında oynanan ve 1-1 biten Süper Lig mücadelesi sonrasında hakem Halil Umut Meler saldırıya uğradı.

Ankaragücü Başkanı Faruk Koca sahaya girerek hakem Halil Umut Meler’e yumruk attı. Bununla da yetinmeyen Ankaragücü’nden bazı kişiler hakemi yerde tekmeledi.

Faruk Koca kalp krizi şüphesiyle ve Halil Umut Meler de tedavi için hastaneye kaldırılırken bu skandal olaya tepkiler çığ gibi büyüdü.

Faruk Koca’nın saldırısına tepki gösterenlerin yanında sahalarda hiç görmek istemediğimiz bu olayı haklı bulanlar da oldu.

Bu olayı değerlendirenlerden biri de Beşiktaş’ın eski muhabiri olan ve farklı futbol klüplerinde yönetici yapan Burcu Eken oldu.

Eken, Twitter’dan “Ellerine, kollarına, ayaklarına sağlık.” paylaşımını yaptı. Herkes Faruk Koca’yı desteklediğini düşündü.

Bu paylaşımına tepkiler yükselirken Eken, konunun futbolla ilgisi olmadığını, otomatik atılan bir tweet olduğunu söyledi.

Ardından da Fairplay Events ile olan iş akdinin sona erdirildiğini duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x